آیا سوالی دارید؟

در صورتی که پرسش شما در لیست زیر موجود نبود ، از طریق فرم موجود در صفحه آن را برای ما ارسال نمایید.

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان

آیا پنجره یوپی‌وی‌سی تنوع رنگی دارد؟

یکی از مهم ترین سوالات متداول مربوط به این موضوع است. خوشبختانه تنوع روکش‌های لمینیت طرح چوب و رنگ‌های متنوع دیگر که مخصوص این پروفیل‌ها هستند وجود داشته و حق انتخاب شما را برای استفاده در نماهای ساختمان و طراحی‌های داخلی فراهم می‌کند.

برای پنجره یوپی‌وی‌سی چه یراق آلاتی مورد تایید است؟

یراق‌آلات استانداردی که دارای تاییدیه از مراکز معتبر اروپایی مثلIFT و RAL آلمان هستند و متناسب با ابعاد و وزن لنگه بازشو انتخاب شوند. برای در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی توصیه می‌شود از لولاهای قابل تنظیم استفاده شود

آیا با پنجره خوب می شود خانه خوب داشت یا پنجره خوب فقط برای یک خانه خوب و بی عیب اضافه می شود؟

مطمئنا یک خانه خوب با یک پنجره با کیفیت و استاندارد تکمیل می شود. با توجه به اینکه پنجره قسمتی از ساختمان است که جهت استفاده از نور، تهویه و مشاهده محیط بیرونی تعبیه می شود،جزو الزامات ساختمان محسوب شده و مواردی چون زیبایی،عایق بودن و استحکام از نکات مهم انتخاب پنجره می باشد.

پروفیل های شما بسیار عالیه.امیدوارم موفق باشین.دلیل موفقیت رئال وین چیه؟
تهیه مواد اولیه استاندارد روز دنیا،بکارگیری نیروهای متخصص و استفاده از تکنولوژی روز دنیا،رعایت استاندارد توسط دوستان پنجره ساز طرف قرارداد و احترام به حقوق مصرف کننده صنعت در و پنجره یوپی‌وی‌سی
چه مواردی در نصب پنجره‌های تعویضی (بازسازی) مهم است؟

برای تعویض پنجره‌های قدیمی در ابتدا باید مواردی مثل حفظ نمای ساختمان که انتخاب شکل و رنگ پنجره دو مورد اصلی آن می‌باشد و مواردی دیگر مانند روش برداشتن پنجره‌های قدیمی، حمل پنجره‌های جدید و شیشه به محل نصب، روش نظافت شیشه‌های ثابت و دقت در آسیب نرساندن به لوازم و اثاثیه منزل توسط کارشناس و گروه نصب مورد توجه قرار گیرد.

نحوه کار گذاشتن فریم جدید می‌باید هنگام مشاوره به مشتری، متناسب با فریم پنجره‌های قدیمی نشان داده شود. استفاده صحیح از پنجره و نحوه نگهداری آن‌ها از نکاتی است که باید از کارشناس پرسیده شود.

استحکام پنجره یوپی‌ وی ‌سی چگونه تامین می شود؟

مهم‌ترین عامل در استحکام پنجره‌های یوپی‌وی‌سی در برابر فشارهای وارده و بادهای شدید ، استفاده از گالوانیزه با ابعاد و ضخامت استاندارد همان پروفیل می‌باشد. ضخامت گالوانیزه داخل پروفیل یوپی‌وی‌سی بر اساس نوع فشاری که بر روی آن وارد می‌شود تغییر می‌کند. به طور مثال در طبقات بالای یک ساختمان که سرعت باد منطقه هم بالا می‌باشد، باید نوع گالوانیزه تقویتی در پروفیل یوپی‌وی‌سی تغییر کند. پیشنهاد می‌شود در طراحی پنجره‌ها حتماً این موضوع را در نظر گرفته و حتماً توسط یک کارشناس محاسبه گردد.

پنجره ریلی یا کشویی برای چه مناطقی مناسب است؟

این نوع پنجره به دلیل استفاده بهتر از تهویه طبیعی و مطلوب برای مناطقی با آب و هوای معتدل مناسب می‌باشد. بالعکس در مناطقی با سر و صدا و گرد و خاک زیاد این پنجره خواسته‌های شما را برآورده نمی‌سازد. این پنجره نسبت به پنجره‌های لولایی از 20 درصد عایق‌بندی کمتری برخوردار است. درصورت نیاز به حالت کشویی در نوع بازشو پیشنهاد می‌شود از یراق فولکس واگنی که دارای عایق‌بندی استانداردی می‌باشد استفاده کنید.

دلیل وجود شیارهای داخل و بیرون قاب پنجره چیست؟

شیارهایی که در داخل و بیرون پروفیل پنجره یوپی‌وی‌سی دیده می‌شود اجازه ورود آب احتمالی را که در اثر شستن و یا باران ممکن است به داخل پنجره بیاید نمی‌دهد. همچنین این شیارها باعث تهویه هوا شده و درصد تعرق روی شیشه را پایین می‌آورند. برای زیبایی نمای بیرونی پنجره می‌توان از درپوش‌های خاص برای شیارها استفاده کرد.

برای کاهش گرما و سرما داخل ساختمان از طریق پنجره‌ها چه کاری می‌توان کرد؟

دو عامل تاثیرگذار در روند کاهش گرما و سرمای داخل ساختمان از طریق پنجره‌ها وجود دارد. اول انتخاب پروفیل یوپی‌وی‌سی بر اساس کانال یا حفره می‌باشد و دوم انتخاب شیشه مناسب و استاندارد که عواملی مثل ضخامت لایه‌های شیشه، رنگی یا رفلکس بودن، لمینیت و یا شیشه‌های LOW-E باعث کاهش انتقال حرارت در ساختمان می‌شود. شیشه‌های LOW-Eبا استفاده از تکنولوژی نانو قابلیت جلوگیری از انتقال حرارت را تا 95 درصد دارند.

آیا پنجره ایی که فقط یک جور باز می شود را می‌توان در هر ابعادی تولید کرد؟

در پنجره تک حالته اگر عرض لنگه بازشو بیشتر از 80 سانتی‌متر باشد، باید از یراق کمکی در عرض بالا و پایین لنگه استفاده کرد و یراق پنجره طوری باید انتخاب شود که فاصله اولین نقطه قفل شونده گوشه پنجره از 15 سانتی‌متر بیشتر نشود. در ضمن با افزایش ارتفاع لنگه بازشو باید تعداد لولاها و نقاط کیپ کننده افزایش یابد.

آیا وجود فاصله بین قاب پنجره و دیوار ایراد دارد؟

خیر، وجود فاصله بین قاب پنجره و دیوار باعث ایجاد فضایی جهت تزریق فوم و سیلیکون می‌شود که از موارد بسیار مهم در استحکام، هوابندی و آب‌بندی پنجره می‌باشد. این فاصله حداقل 4 میلی‌متر از هر طرف در نظر گرفته می‌شود.

چگونه میتوان نمایندگی شما را اخذ نمود؟

در صورت تمایل می‌توانید با شماره های 02144713921 – 02122114612 – 02122114613 تماس حاصل نمایید.

حداقل و حداکثر قیمتها چند است؟

با توجه به نوع خدمات پس از فروش و مواد مصرفی دیگری که هر کدام از تولیدکنندگان پنجره مورد استفاده قرار می‌دهند، قیمت‌ها تا حدودی متفاوت می‌باشد ولی در نظر داشته باشید، قیمت‌های پایین‌تر از حد متعارف منطقی نبوده و کیفیت مناسب محصول را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند.

جهت تعویض پنجره قدیمی با این پنجره چکار کنم و قیمت پنجره شما چقدره و آیا پنجره قدیمی را می خرید؟

شماره های 02144713921 – 02122114612 – 02122114613 در تماس باشید تا نسبت به تعویض پنجره و معرفی نمایندگی فروش پنجره راهنمایی شوید شرکت رئال وین به عنوان تولیدکننده پروفیل در و پنجره می باشد لذا جهت تعویض پنجره کارگاه هایی را به عنوان سازنده درب و پنجره معرفی می نماید که پس از توافق با آنها خرید یا عدم خرید پنجره های قدیمی توافق می گردد.

امکان جایگزینی پنجره های شما با پنجره های آهنی قدیمی (هلالی) بدون تخریب وجود دارد یا خیر؟

با توجه به بازدید از پنجره‌های شما این امکان وجود دارد که عدم تخریب بررسی شود.

در زمینه ضد سرقت و آنتی یو وی کردن شیشه ها راهکاری دارید؟ با توجه به اینکه روی درب و پنجره upvc گاردی نمی توان جوش داد و برای نمای ساختمان نیز زیبا نمی باشد؟
با انتخاب یراق‌و شیشه ضد سرقت و گالوانیزه استاندارد می‌توانید پنجره یوپی‌وی‌سی ضد سرقت داشته باشید.
جهت آنتی یووی کردن شیشه‌ها می‌توانید از شیشه‌هایی که دارای فیلم‌های ضد یووی یا پوشش‌های نانو هستند،استفاده نمایید.
ضمانت پنجره های رئال وین چند سال است؟

ضمانت پروفیل‌های رئال وین ١٠ سال گارانتي بيمه ايران می‌باشد و برای ضمانت پنجره‌ها می‌باید از تولیدکننده پنجره سوال نمایید.

تخصص شما چیست؟ ایا سازنده پنجره هستید؟ میخوام اطلاعات بیشتر داشته باشم

شرکت رئال وین تولید کننده پروفیل‌های یو‌پی‌وی‌سی است. برای آگاهی بیشتر با شماره های 02144713921 – 02122114612 – 02122114613 تماس حاصل نمایید.

تفاوت پروفیلهای مختلف چیست؟

وزن پروفیل، ضخامت دیواره اصلی، تاییدیه استانداردهای معتبر اروپایی مثل RAL آلمان، تنوع سبد محصول، فرمولاسیون منحصر به فرد، خدمات و نظارت پس از فروش پروفیل ساز از تفاوت‌های پروفیل‌ها می‌باشد، ولی موارد دیگر پنجره مثل گالوانیزه، یراق، شیشه، نصب و در یک نگاه کلی پنجره ساز هم در این تفاوت‌ها دخیلند.

آیا ارسال نمونه پنجره برای شما مقدور هست؟ پروفیل شما رنگ بندی هم دارد؟ یراق و آکس پروفیل شما چه مارکی و چند است؟ در استان اردبیل نمایندگی دارید؟

پروفیل ها بر مبنای سفید و رنگی تقسیم بندی می شوند ، پروفیل های رنگی با لمینیت و بدون لمینیت خواهند بود.

برای آگاهی بیشتر با شماره های 02144713921 – 02122114612 – 02122114613 تماس حاصل نمایید.

اگر چنانچه بدلیل فرم خاص پنجره و مشکل تغییر نمای ساختمان نتوانم اقدام به تعویض نمایم ، شما روش یا راه حلی برای رفع مشکلات پنجره من دارید؟

برای اظهار نظر می‌باید توسط یک کارشناس بازدید صورت گیرد.

شرایط خرید از رئال وین چیه؟ لیست قیمت پروفیل رو چطور میشه دریافت کرد؟

در صورت تمایل می‌توانید با شماره های 02144713921 – 02122114612 – 02122114613 تماس حاصل نمایید.

عمده فعالیت شما؟

فعالیت شرکت رئال وین در زمینه تولید پروفیل در و پنجره یوپی‌وی‌سی می‌باشد. هدف از راه‌اندازی سایت رئال وین ارتقاء سطح اطلاعات مصرف‌کنندگان محصولات یوپی‌وی‌سی می‌باشد.

آیا شما پنجره خم دو جداره که باز شو داشته باشد میسازید؟

برای آگاهی بیشتر  با شماره های 02144713921 – 02122114612 – 02122114613 تماس حاصل نمایید.

میزان تاثیر گاز آرگون نسبت به هوا در شیشه دو جداره تقریبا به چه اندازه است؟

گاز آرگون در شیشه دوجداره نسبت به هوا 5 تا 10 درصد تاثیر بیشتری در عایق بندی حرارتی و صوتی دارد.

آیا برای تعویض پنجره فعلی نیاز به خراب کردن هست؟

در اکثر مواقع برای تعویض پنجره قدیمی نیازی به بنایی و نقاشی در ساختمان نیست زیرا سعی بر این است که با توجه به شرایط داخل ساختمان بهترین راه برای برداشتن پنجره قدیمی و نصب پنجره جدید به کار گرفته شود. برای این کار حتما از یک کارشناس خبره راهنمایی گرفته تا با حضور در محل و بررسی تمامی جوانب روند تعویض را برای شما توضیح بدهند.

چرا برخی از پنجره های پی وی سی پس از مدتی تغییر رنگ داده و زرد میشوند؟

دو عامل باعث تغییر رنگ در پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی می‌شود؛ عدم تطابق فرمولاسیون با اقلیم منطقه و دیگری آلودگی‌های محیطی که اکثرا بر اثر عدم نظافت پروفیل مخصوصا هنگام جدا کردن برچسب پروفیل ایجاد می‌شود، دلایل اصلی تغییر رنگ می‌باشد. انتخاب پروفیل مطابق با آب و هوای سخت و نظافت پروفیل از بروز این اتفاق جلوگیری می‌نماید.

پنجره دو جداره ریلی upvc چقدر کارایی دارد؟

پنجره‌‌های ریلی یا کشویی از نظر نحوه باز و بسته شدن و نبود معارض برای بازشو مزیت بسیار خوبی دارد. ولی از نظر عایق بودن و ایزولاسیون حدود 20 درصد نسبت به سیستمهای لولایی پایینتر هستند. یعنی احتمال ورود صدا، گرد و خاک و حرارت بیشتر است بنابراین پیشنهاد می گردد از سیستم لولایی و یراق آلات دوحالته استفاده گردد.

بعد از يك سال پنجره هاي يو پي وي سي شيري رنگ ميشود چگونه ميشود آنها را تميز كرد؟

پنجره های upvc نیز در طول مدت زمانی بایستی با استفاده از محصول شوینده cif با یک دستمال مرطوب تمیز گردد.

آیا افتادگی بازشو بعد از چندین ماه عادیه یا نه یه پروژه ای رو سه بار نصاب اومده رگلاژ کرده بعد یه سال دوباره افتادگی پیدا کرده دلیلش چیه؟

عدم تنظیم و رگلاژ مناسب شیشه بازشو دلیل اصلی افتادگی بازشو می‌باشد. از دلایل دیگر می‌تواند مونتاژ نامناسب و یا ناگونیا بودن فریم باشد. پنجره در صورت رگلاژ صحیح تا مدت‌ها نیازی به تنظیم ندارد.

نحوه تست وجود گاز درشیشه های دوجداره چگونه است؟

وجود گاز آرگون در کاهش انتقال (u-value) ندارد و با استفاده از دستگاه مخصوص در شرکت های تولید شیشه دو جداره قابل اندازه گیری می باشد.

آیا عایق صوتی هم می باشد؟

پنجره یو‌پی‌وی‌سی با رعایت اصول استاندارد تولید و نصب و درنظر گرفتن سر و صدای محیط می‌تواند عایق صوتی مناسبی باشد.

رئال وین پنجره های سه و چهار جداره هم داره؟

با مراجعه به بخش گالری سایت و همچنین دانلود کاتالوگ می توانید کلیه ضخامت‌های شیشه‌ای که می‌توان با پروفیل‌های رئال وین اجرا نمود را مشاهده نمایید.

قصد راه اندازی کارگاه درب و پنجره upvc را دارم ، پیشنهاد شما چه دستگاه هایی می باشد که بتوانم از پروفیل های رئال وین استفاده کنم؟

برای آگاهی بیشتر با شماره های 02144713921 – 02122114612 – 02122114613 تماس حاصل نمایید.

علت افت لنگه پنجره چیست؟

تنظیم و رگلاژ نامناسب لنگه بازشو که بیشتر توسط شیشه انجام می‌شود عامل اصلی افت لنگه بازشو می‌باشد.

عوامل شناخت پروفیل خوب چیست؟

برای انتخاب پروفیل خوب می‌توان به استانداردهای اخذ شده توسط شرکت تولید کننده پروفیل که از معتبرترین استانداردهای اروپایی و استاندارد ایران می باشند می‌توان رجوع کرد. سوابق پروفیل و خوش نام بودن در بازار را به عنوان عامل دیگر مورد نظر قرار داد. ولی یک نکته مهم در این میان انتخاب یک پنجره ساز خوب است که بتواند بهترین تولید و خدمات را ارائه دهد.

لاستیک درزگیر در پنجره چقدر میتواند در کیفیت پنجره موثر باشد؟

در هوابندی و آب بندی پنجره یو‌پی‌وی‌سی سه عامل تاثیر گذار وجود دارد که نقص در هرکدام هوابندی و آب بندی را کاهش می‌دهد. این سه عامل عبارتند از : مواد درزبندی دور پنجره ( فوم و سیلیکون )، یراق و لاستیک درزگیر. لاستیک درزگیر می‌باید مقامت خوبی در برابر نور خورشید و عوامل جوی داشته و از خاصیت برگشت پذیری مناسبی برخوردار باشد. با توجه به آزمایشهای صورت گرفته یکی از بهترین نوع لاستیک‌ها، EPDM می‌باشد که البته باید برای هر برندی از لاستیک مخصوص خود همان پروفیل استفاده کرد. استفاده از لاستیک نازک باعث عدم هوابندی و آب بندی مناسب شده و استفاده از لاستیک خیلی ضخیم باعث فشار به یراق شده و کارایی آن را به مرور زمان کم می‌کند ضمنا بیشترین عامل جلوگیری از ورود آب باران و گردوخاک لاستیک درزگیر خوب می باشد.

با توجه به شرایط اب و هوای گرم و خشک کویری استفاده از برند های ترک پیشنهاد میشود یا ایرانی و چرا؟

با توجه به شرایط آب و هوایی ایران که جزو اقلیم سخت محسوب می‌شود، می‌باید از پروفیل‌های مطابق این اقلیم استفاده نمود. یکی از مراکز معتبر در ایران که می‌تواند درجه بندی پروفیل‌ها را بر این اساس تعیین کند مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن می‌باشد ولی نباید فراموش کرد که استفاده از تولید داخلی با کیفیت می‌تواند کمک خوبی به اقتصاد و تولید ملی کشور باشد.

شما بعنوان تولید کننده پروفیل چه برندی از یراق آلات را معرفی میکنید؟

یراق آلاتی که مورد تایید استاندارد های اروپایی باشد مورد تایید می باشد

با توجه به اینکه پنجره یو پی وی سی دو جزیی است (گالوانیزه،پی وی سی) در دماهای مختلف دارای نقاط انبساط و انقباض متفاوتی هستند آیا این مسئله با گذشت زمان (افتادن گالوانیزه) اتفاق می افتد؟

رعایت فاصله استاندارد ( حداکثر 40 سانتی‌متر ) مابین پیچ‌های گالوانیزه که پروفیل یو‌پی‌وی‌سی و گالوانیزه را به همدیگر اتصال می‌دهد، باعث ایجاد یک رفتار تقریبا یکسان در پروفیل‌های پنجره می‌شود.

آیا پیچ شدن لولاها در بدنه یو پی وی سی را می توان از ضعف های این محصول نسبت به آلومینیوم دانست؟

با توجه به استانداردهایی که برای نصب لولا و یراق آلات در پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی وجود دارد، این مورد را نمی‌توان به عنوان ضعف یا قوت یو‌پی‌وی‌سی و آلومینیوم ذکر کرد. ایرادهای مشاهده شده لولا در پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی و آلومینیوم مربوط به جنس لولا بوده که به علت کیفیت پایین باعث بروز مشکل شده است.

چرا پروفیل های لمینیت ضمانت یا بیمه نمی شود؟

روکش‌های لمینیت بدلیل وارداتی بودن از اروپا و عدم ارائه گارانتی از طرف شرکت‌های اروپایی، ضمانتی در ایران ندارند. درصورت دریافت گارانتی از آن شرکت امکان ارائه بیمه نامه وجود دارد.

دلایلی که ثابت کنه یو پی وی سی بهتر از پنجره ترمال بریک هست رو میخوام بدونم؟

پنجره یو‌پی‌وی‌سی و آلومینیوم ترمال بریک هرکدام دارای محاسنی هستند. ولی مزیت یو‌پی‌وی‌سی نسبت به آلومینیوم در جوش پذیری گوشه‌های پنجره است. احتمال خارج شدن پنجره از هوابندی در این نقطه وجود دارد.

چه نوع پیچ برای نصب پنجره بر روی فریم استاندارد فلزی مناسب میباشد؟ باچه سایزی؟ پیچ سرستاره یا پیچ سرمته؟

با توجه به ابعاد فریم می‌باید طول پیچ نصب سرمته طوری انتخاب شود که حداقل سه گام از پیچ داخل فریم فلزی قرار گیرد. برای پیچ‌های سرستاره‌ای بین 30 تا 60 میلی‌متر می‌باید داخل دیوار قرار گیرد. از نظر مقامت پیچ‌های سرستاره‌ای کیفیت بالاتری نسبت به پیچ‌های سرمته‌ای دارند.

آکس در پروفیل به چه معناست؟ نحوه تشخیص اینکه کدام پروفیل دارای چه آکسی است چگونه است؟

فاصله بین وسط شیار یراق در پروفیل لنگه بازشو و سطح روی فریم آکس پروفیل نامیده می‌شود. آکس هر برند پروفیل را می‌توانید از تولید کننده پروفیل سوال کنید. البته با مقایسه چشمی هم می توان تفاوت را تشخیص داد.

علت تعریق شیشه های دوجداره؟

علت تعریق داخل شیشه‌های دوجداره بر اثر عدم کیفیت شیشه دوجداره می‌باشد. وجود منفذ در چسب دور شیشه باعث این مورد می‌گردد. ولی اگر تعریق روی شیشه دوجداره صورت گیرد، به علت افزایش میزان رطوبت محیط و نبود تهویه برای خروج رطوبت اضافی می‌باشد.

برچسب های پروفیل که دو سال از نصبش گذشته رو چه جوری میشه کند؟ منظورم نمای بیرونی هست؟

برچسب‌های پشت پروفیل می‌باید حداکثر ظرف مدت 3 ماه پس از نصب پنجره جدا شود. پس از این زمان امکان جدا نشدن برچسب بالا است و شاید مجبور به تراشیدن برچسب با وسیله‌ای مثل کاردک شوید، ولی در آخر باعث خرابی سطح پروفیل می‌شود اصولا این مطالب بایستی توسط سازنده درب و پنجره یو پی وی سی به مشتریان اعلام گردد که پس از نصب برچسب ها کنده شود چون مصرف کننده آن برچسب را به عنوان محافظ فرض کرده و با گذشت زمان نمای بدی به پنجره و ساختمان می دهد.

در نصب پنجره چه نکاتی باید رعایت شود؟

رعایت فاصله بین قاب پنجره و دیوار حداقل 4 میلی‌متر. نظافت محل نصب از گرد و خاک، نصب شاغول و رعایت فواصل پیچ‌های نصب، برداشتن برچسب‌های پشت پروفیل پنجره و بلافاصله نظافت پروفیل، تنظیم بازشوها از نظر سهولت در بازشدن و کیپ شدن.

آیا اندازه پنجره نقشی در میزان عایق بودن پنجره، استحکام و امنیت پنجره دارد؟

ابعاد پنجره از نظر استحکام و امنیت مورد اهمیت می‌باشد. ابعاد می‌باید بر اساس فشار وارده به پنجره مثل فشار باد و همچنین کاربری محل به عنوان دو عامل مهم طراحی شود.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

سوالات متداول رئال وین که عموما برای کاربران پیش می آید
نام و نام خانوادگی